Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 25.11.2024, 04:44

Веселкова Школа

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 51
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Форма входу

Блог

Головна » 2011 » Жовтень » 14 » Чому не збуваються мрiї?
12:17
Чому не збуваються мрiї?
В кожного свої бажання та мрії. I усі ми хочемо їх здійснитиДля цього здобуваємо освiту, ходимо на тренiнги, будуємо кар’єру, але з часомпомічаємо, що результат нульовий або ще гірше, зовсім протилежний.

 

Що ми робимо не так? Чому наші бажання і мрії не збуваються? Про це ми запитуємо психолога, бізнесмена, автора системи розвитку "Технології Успіху” Любомира Бованька.


СТАТТЯ "ЧОМУ НЕ ЗБУВАЮТЬСЯ МРІЇ?"
 Джерело: http://www.druzi.biz/?pages=info&id=114#0,3,1,57  (повна версія статті, що виходила у газеті "Добрий лікар" - 11.11.10р )

 

Чому не збуваються мрiї?

 

В кожного свої бажання та мрії. I усі ми хочемо їх здійснити.

Для цього здобуваємо освiту, ходимо на тренiнги, будуємо кар’єру, але з часом

помічаємо, що результат нульовий або ще гірше, зовсім протилежний.

Що ми робимо не так? Чому наші бажання і мрії не збуваються? Про це ми запитуємо психолога, бізнесмена, автора системи розвитку "Технології Успіху” Любомира Бованька.


-- Пане Любомире, то чому мрії не збуваються?

Якщо, приміром, вийти на вулицю і спитати в людини чого вона хоче у житті, або про що мріє, більшість почне казати не про мрію, а про те чого не хоче. Кожна людина доволі чітко знає, чого вона НЕ ХОЧЕ. І саме на цьому концентрує свою увагу. А є таке правило – будь-яке сильне емоцiйне образне уявлення має тенденцiю до втiлення.. Якщо людина думає увесь час про бідність, хвороби, невдачі у її мозку запускається програма реалiзацiї того, чого вона найбiльше боїться.

-- Тобто аби мрія здійснилася треба думати про хороше?

Так, варто навчитися мріяти про те, що хочеш і вірити у можливість здійснення мрії, а вже потім мрію перетворити в цiль. А цiлi мають бути конкретні, вимiрюванi, вираженi в часi, їх здійснення має залежати вiд людини і обов'язково записанi на паперi.

Розкажу про відомий експеримент, що проводилився у Кембріджському університеті. Опитали студенів, хто з них має прописані і конкретні цілі. Виявилося, що таких людей є менше 10 %. Через 15 років цих людей опитали знову, то виявилося, що ті 10 %, що мали записані конкретні і виражені в часі цілі заробляли більше ніж усі інші 90% людей разом узятих, які таких цілей не мали.

Завжди треба памятати – усе, що людина може уявити в деталях, вона може здiйснити. Все що нас оточує, спершу було чиєюсь мрiєю.

Але навiть правильно сформулювавши і записавши свої цілі немає гарантіїщо мрiяздiйнться.

- Чому ж так?

Варто знати, що нашим життям керують певні Закони і порушуючи їх не можна надіятися на довготривалий успіх у справах. У всіх релігіях вони описані. Наші добрі думки і вчинки створюють позитивний рахунок, наче депозит у банку, а недобрі думки і вчинки є ніби боргами. Якщо на рахунку більше позитивних накопиченнь людині ведеться добре, їй везе в житті, але якщо більше боргів, то жодні системи досягенння успіху не допоможуть, допоки баланс не стане позитивним. Тобто цій людині прийдеться або перенести страждання, або робити добрі справи, або і те і інше. Христос сказав: «Що посiєш, те й пожнеш». До речі цей рахунок у кожної родини є спільним, на нас впливає те, що роблять наші рідні.

-- А якщо просто копіювати дії успішної людини? Якщо в успішної людини мрії здійснюються, то чому б і нам не робити те ж саме?

Нічого не вийде. Адже за кожною поведінкою є певні переконання і вірування цiєї успiшної людини. Тому в першу чергу варто зрозуміти те, у що ця людина вірить, які в неї переконання, а вже потім копіювати її поведінку.

Якщо ви приміром будете щиро переконані, що навколо вас вороги, або всі багаті є злочинцями, або щоб бути стрункою треба такою родитися, то як би ви не копіювали дії іншої людини, ваші негативні переконання унеможливлять довготривалі успішні дії, ви повернетеся до колишніх звичок. Людина у першу чергу шукає в житті підтвердження своїм переконанням, не важливо чи позитивним чи негативним.

Першим кроком до здійснення мрій і до змін у своєму житті є зміна переконаннь. Переконання - це фільтри сприйняття. Потім через дії, які постійно повторюються слід виробити нові успішні звички. Адже успішну людину від неуспішної відрізняють звички. Переконання - це звичка до певних думок, що постійно повторюються

Наші мрії виражаються в дії, а дії, що повторюються перетворюються у звички, а звички, формують наш характер, а від характеру залежить доля людини.

А чи можете порекомедувати, якісь формули досягенння успіху?

Є надзвичайно ефективна формула відомого гуру успіху Джека Кенфілда (один із основних авторів фільму "Секрет”): Проси-Вiр-Роби-Вiдпусти-Отримуй.

Ця порада розшифровується так - сильне бажання, але слабка прив'язка.

Проси -- це ваше сильне бажання і чітке конкретне уявлення того, чого ви хочете. Запишіть цілі. А також проси допомоги у людей, проси поради, проси підтримки, проси нових обов'язків.

Вiр – це непохитне переконання, що це бажання може збутися

Роби - все роби для того, щоб так сталося, склади план дій.

Вiдпусти -- це вмiння вiдпустити те, чого ти бажав.

Не треба прив'язуватись до результату роботи, а просто її треба виконувати. В потрібний час у потрібному місці, ти це отримаєш, якщо дуже цього хочеш, маєш тверду віру і все для цього робиш. Бог дасть тобі можливість отримати це, якщо це піде тобі на користь і не принесе шкоди іншим.

Отримуй -- це вмiння отримувати винагороду за свою роботу. Багато людей не вмiють отримувати. А не вмiєш отримувати -- не отримаєш, а якщо отримав - втратиш. Тому отримуйте з радістю і вірте у світ безмежних можливостей.

Ця формула діє лише за умови, якщо людина виховує в собі вдячність до життя за те, що вона вже має, а не мучиться тим, чого вона ще не отримала.

«Вірите ви чи не вірите, ви завжди праві», як говорив Генрі Форд.

-- До речі, що Ви скажете про всесвітньо відомий фільм «Секрет»?

У фiльмі "Секрет" показано дієві та ефективні технології для здійснення мрій. Як робити колаж успіху, як уявляти свою мрію. Але в цьому фільмі зовсім нічого не говориться про моральні закони. І дуже мало говориться про дії. Звичайно, автори фільму знали про це, але вирішили, що для загалу підійде і так.

Тому і не завжди спрацьовують ці технології. Адже є певнi закони Всесвiту, порушуючiякi, унеможливлюється досягнення результату.

Десь я читав, що Далай-лама сказав: «Сучаснi західні технологiї досягенння успiху

взяли те, що на Сходi вiдомо вже тисячі рокiв. Та на жаль, повністю викинули мораль. Але без неї не можна отримувати довготривалих результатів”

Більшість сучасних систем і курсів успіху знiмають з людей будь- які рамки і обмеження, в тому числі такі як совість і мораль. Після таких тренінгів успіху, люди стають схожими на машину без гальм. Створюється ілюзія вседозволеності і могутності. Такі люди беруть величезні кредити під фінансові афери, розводяться з сім'ями, здійснюють злочини, руйнують своє здоров'я.

Приміром, якщо на авто ви проїдете один чи два рази підряд на червоне світло, ви гарантовано обженете інших водіїїв. Але за деякий час вас зупинить дорожня інспекція, або попадете в аварію. І тоді вас обженуть навіть найбільш повільні водії. Так із моральними законами. Переступлення їх у короткостроковій перспективі дає перевагу над оточуючими, а у довгостроковій веде до прірви.


Переглядів: 812 | Додав: norym | Теги: Таємниця, Чому не збуваються мрiї? | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Жовтень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz